* * *

Program

* * *
TirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
TidspunktSceneHva
09.00KulturtorgetFrokostkafé m/Ord for dagen
21.00KulturtorgetTalkshow: Familierådet
15.00Pleasure IslandAktiviteter
16.00FribuaFIFA- turnering
00.00FribuaNattkino
19.00BigtopHappening
21.30BigtopJesus Loves Electro
20.30Skjærgårds MissionVisning på huset
21.00SubUrbanKick Off
23.00SubUrbanAfter Jam m/ DJ Gin Bootz
23.00BedehusetEftermøte
23.30SjøbuaEllen Miles
00.30SjøbuaEllen Miles
23.30FjellkirkaIda og Johannes Groth
23.00The GymFÒLK
00.00The GymUncanny
00.00LIVE SceneLIVE Quiz
20.00NikodemusÅpent telt
TidspunktSceneHva
00.00FribuaNattkino
00.00LIVE SceneLIVE Quiz
00.30SjøbuaDarling West
09.00KulturtorgetFrokostkafé m/ord for dagen
10.00BedehusetBønn og lovsang
11.00BigTopMorgenmøte
11.00SubUrbanBarnemøte
12.15Skjærgårds MissionCompassion Challenge
12.30SubUrbanDancecamp og skatepark
12.30SubUrbanBreak, Top rocks med Ole
13.00SjøbuaSeminar: Hands up and Hands out
13.00KulturtorgetSGUnik: HEL-gudstjeneste
13.00SubUrbanLyrisk hiphop med Lena
13.00Pleasure IslandAktiviteter
14.00KulturtorgetSGUnik: Seminar
14.00SubUrbanHiphop med Marikken
14.00BedehusetSeminar: ”Grill en kristen” - Panel, del I
14.00FribuaSeminar: Følg meg Livshistorier med Ole José fra Jesus Loves Electro
14.30Live SceneImproteater
15.00SubUrbanHouse med Mathias
15.00Pleasure IslandPleasure Island Games
16.00FribuaFIFA- turnering
16.00LIVE SceneSilent Disco
17.00KulturtorgetSGUnik: Tore Thomassen
17.30LIVE SceneLIVE Mingle
19.00BigTopHappening
20.00NikodemusÅpent telt
20.30Skjærgårds MissionInnflyttningsfest
21.00SubUrbanHouse jam m/ DJ Gin Bootz og SubUrban Hangout
21.30BigTopPhillippa Hanna
23.00The GymJesus Loves Electro & Friends
23.00BedehusetEftermøte
23.30SjøbuaDarling West
23.30FjellkirkaAnders Skarpsno
TidspunktSceneHva
00.00The GymWar of Ages
00.00FribuaNattkino
00.00LIVE SceneLIVE Quiz
00.30SjøbuaDaniel Stähler
09.00KulturtorgetFrokostkafé m/ Ord for dagen
09.30Pleasure IslandMorgenbad
10.00BedehusetBønn og lovsang
11.00BigTopMorgenmøte
11.00KulturtorgetBarnemøte m/ Tore Thomassen
12.15Skjærgårds MissionCompassion Challenge
12.30SubUrbanDancecamp og skatepark
12.30SubUrbanBreak, Footwork med Ole
13.00SjøbuaSeminar: Hverdagsintegrering
13.00SubUrbanPopjazz med Heidi
13.00FribuaSeminar: SKAM - del 1
13.00Pleasure IslandAktiviteter
14.00KulturtorgetSeminar: Filmvisning Blood Brother
14.00SubUrbanKrump med John
14.00BedehusetSeminar: “Grill en kristen” – Hvordan kan Gud være god når verden er full av ondskap?
14.00FribuaSeminar: Følg meg Livshistorier med dansemisjonæren Jorge Hernandez (US)
14.30Live SceneImproteater
15.00SubUrbanHiphop med John
15.00Pleasure IslandPleasure Island Games
15.45KulturtorgetSeminar: Q&A Blood Brother
16.00FribuaFIFA- turnering
16.00LIVE SceneÅpen Scene
17.30LIVE SceneLIVE Mingle
19.00BigTopHappening
20.00NikodemusÅpent telt
20.30Skjærgårds MissionKveldsshow
21.00KulturtorgetForfattermøte med Bjørn Sortland og Arne Olav Hageberg
21.00SubUrbanBattle of the Bay
21.30BigTopDavid André Østby
23.00The GymLeonov
23.00SubUrbanAfter Jam m/ DJ Gin Bootz
23.00BedehusetEftermøte
23.30SjøbuaDaniel Stähler
23.30FjellkirkaTrygve Skaug
TidspunktSceneHva
00.00BedehusetEftermøte
00.00LIVE SceneSilent Disco
00.30The GymTrue Story Night
00.30SjøbuaMichael og Lisa Gungor
00.30FjellkirkaStorsalen menighet
00.30FribuaNattkino
01.00LIVE SceneLIVE Quiz
01.30SjøbuaMichael og Lisa Gungor
09.00KulturtorgetFrokostkafé m/ Ord for dagen
10.00BedehusetBønn og lovsang
11.00BigTopMorgenmøte
11.00KulturtorgetBarnemøte
12.15Skjærgårds MissionCompassion Challenge
12.30SubUrbanDancecamp og skatepark
12.30SubUrbanBreak, Freezes pg power moves med Ole
13.00KulturtorgetSeminar: Hvilken forskjell kan egentlig jeg gjøre? - Panelsamtale Bistand
13.00SubUrbanContemporary med Heidi
13.00FribuaSeminar: SKAM - del 2
13.00Pleasure IslandAktiviteter
14.00SubUrbanLady Style med Lena
14.00BedehusetSeminar: “Grill en kristen” - Panel, del II
15.00SubUrbanLyrisk Hiphop med Lena
15.00LIVE SceneSing-along-kino
15.00Pleasure IslandPleasure Island Games
16.00FribuaFIFA- turnering
16.30LIVE SceneLIVE Mingle
17.00KulturtorgetPoesi m/ Tore og Trygve
18.00HovedsceneHovedscene: Kløver og Skarre, Moriah Peters, Project 86, Samuel Ljungblahd, Newworldson
20.00NikodemusÅpent telt
13.00BedehusetSeminar: Lovsang v/Big Top Bandet
TidspunktSceneHva
00.30SjøbuaMarthe Wang
00.30FjellkirkaStorsalen menighet
00.30SubUrbanDansejam m/ DJ YouToob
01.00BedehusetEftermøte
01.00LIVE SceneLIVE Quiz
01.30SjøbuaMarthe Wang
09.00KulturtorgetFrokostkafé m/ Ord for dagen
10.00BedehusetBønn og lovsang
11.00BigTopMorgenmøte
11.00KulturtorgetBarnemøte
12.15Skjærgårds MissionCompassion Challenge
13.00KulturtorgetSeminar: Menneskehandel i 2017
13.00SubUrbanTeam SubUrban Show og Best trick - skatekonkurranse
13.00FribuaSeminar: SKAM - del 3
13.00Pleasure IslandAktiviteter
14.00KulturtorgetSeminar: Gud utvalgte seg det som ingenting var!
14.00BedehusetSeminar: ”Grill en kristen” – Den gode samtalen om tro, mellom to.
15.00Pleasure IslandPleasure Island Games
15.30BedehusetRusse Kick Off
16.00KulturtorgetCupping - Kaffesmaking
15.00FribuaFIFA- turnering
16.30LIVE SceneLIVE Mingle
18.00HovedsceneHovedscene: Team Skjærgårds, Jimmy Needham, TV Experience, Gungor, Planetshakers, Nattverd
20.00NikodemusÅpent telt
TidspunktSceneHva
11.00FjellkirkaGudstjeneste
Taler: Matt Withlock

Skjærgårds

Stiftelsen Skjærgårdsgospel
har siden 1981 arrangert Skjærgårdsgospel / Skjærgårds Music&Mission Festival. Festivalen startet i Kragerø
men flyttet i 2000 til Risøya
hvor vi er i dag.

Kontakt oss

  • Stiftelsen Skjærgårdsgospel
  • Postboks 303
  • 3791 Kragerø
  • post@sginfo.no
  • Tlf: 35 98 24 48