* * *

Program

* * *
TirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
TidspunktSceneHva
09.00KulturtorgetFrokostkafé m/ord for dagen
21.00KulturtorgetTalkshow: Familierådet
15.00Pleasure IslandAktiviteter
16.00FribuaFIFA- turnering
00.00FribuaNattkino
19.00BigtopHappening
21.30BigtopJesus Loves Electro
20.30Skjærgårds MissionVisning på huset
21.00SubUrbanKick Off
23.00SubUrbanAfter Jam m/ DJ Gin Bootz
23.00BedehusetEftermøte
23.30SjøbuaEllen Miles
00.30SjøbuaEllen Miles
23.30FjellkirkaIda og Johannes Groth
23.00The GymFÒLK
00.00The GymUncanny
00.00LIVE SceneLIVE Quiz
20.00NikodemusÅpent telt
TidspunktSceneHva
11.00BigTopMorgenmøte
19.00BigTopHappening
21.30BigTopPhillippa Hanna
23.00The GymJesus Loves Electro & Friends
13.00SjøbuaSeminarrekke: Mission
23.30SjøbuaDarling West
00.30SjøbuaDarling West
23.30FjellkirkaAnders Skarpsno
09.00KulturtorgetFrokostkafé m/Ord for dagen
13.00KulturtorgetSGUnik: HEL-gudstjeneste
14.00KulturtorgetSGUnik: Seminar
17.00KulturtorgetSGUnik: Tore Thomassen
11.00SubUrbanBarnemøte
12.30SubUrbanDancecamp og skatepark
12.30SubUrbanBreak, Top rocks med Ole
13.00SubUrbanLyrisk hiphop med Lena
14.00SubUrbanHiphop med Marikken
15.00SubUrbanHouse med Mathias
21.00SubUrbanHouse jam m/ DJ Gin Bootz og SubUrban Hangout
10.00BedehusetBønn og lovsang
13.00BedehusetSeminarrekke: Lovsangsskolen
14.00BedehusetSeminarrekke: Grill en kristen
23.00BedehusetEftermøte
12.15Skjærgårds MissionCompassion Challenge
20.30Skjærgårds MissionInnflyttningsfest
13.00FribuaSeminarrekke: SKAM
14.00FribuaSeminarrekke: Følg meg
16.00FribuaFIFA- turnering
00.00FribuaNattkino
14.30Live SceneImproteater
16.00LIVE SceneSilent Disco
17.30LIVE SceneLIVE Mingle
00.00LIVE SceneLIVE Quiz
13.00Pleasure IslandAktiviteter
20.00NikodemusÅpent telt
TidspunktSceneHva
11.00BigTopMorgenmøte
19.00BigTopHappening
21.30BigTopDavid André Østby
23.00The GymLeonov
00.00The GymWar of Ages
13.00SjøbuaSeminarrekke: Mission
23.30SjøbuaDaniel Stähler
00.30SjøbuaDaniel Stähler
23.30FjellkirkaTrygve Skaug
09.00KulturtorgetFrokostkafé m/ord for dagen
11.00KulturtorgetBarnemøte m/ Tore Thomassen
14.00KulturtorgetSeminarrekke: Perspektiver. Film Blood Brother
15.45KulturtorgetQ&A Blood Brother
21.00KulturtorgetTBA
12.30SubUrbanDancecamp og skatepark
12.30SubUrbanBreak, Footwork med Ole
13.00SubUrbanPopjazz med Heidi
14.00SubUrbanKrump med John
15.00SubUrbanHiphop med John
21.00SubUrbanBattle of the Bay
23.00SubUrbanAfter Jam m/ DJ Gin Bootz
10.00BedehusetBønn og lovsang
13.00BedehusetSeminarrekke: Lovsangsskolen
14.00BedehusetSeminarrekke: Grill en kristen
23.00BedehusetEftermøte
12.15Skjærgårds MissionCompassion Challenge
20.30Skjærgårds MissionKveldsshow
13.00FribuaSeminarrekke: SKAM
14.00FribuaSeminarrekke: Følg meg
16.00FribuaFIFA- turnering
00.00FribuaNattkino
14.30Live SceneImproteater
16.00LIVE SceneÅpen Scene
17.30LIVE SceneLIVE Mingle
00.00LIVE SceneLIVE Quiz
13.00Pleasure IslandAktiviteter
20.00NikodemusÅpent telt
TidspunktSceneHva
11.00BigTopMorgenmøte
00.30The GymTrue Story Night
14.00SjøbuaSeminarrekke: Perspektiver
00.30SjøbuaMichael og Lisa Gungor
01.30SjøbuaMichael og Lisa Gungor
00.30FjellkirkaStorsalen menighet
09.00KulturtorgetFrokostkafé m/ord for dagen
11.00KulturtorgetBarnemøte
13.00KulturtorgetSeminarrekke: Mission
17.00KulturtorgetPoesi m/ Tore og Trygve
12.30SubUrbanDancecamp og skatepark
12.30SubUrbanBreak, Freezes pg power moves med Ole
13.00SubUrbanContemporary med Heidi
14.00SubUrbanLady Style med Lena
15.00SubUrbanLyrisk Hiphop med Lena
10.00BedehusetBønn og lovsang
13.00BedehusetSeminarrekke: Lovsangsskolen
14.00BedehusetSeminarrekke: Grill en kristen
00.00BedehusetEftermøte
12.15Skjærgårds MissionCompassion Challenge
13.00FribuaSeminarrekke: SKAM
14.00FribuaSeminarrekke: Følg meg
16.00FribuaFIFA- turnering
00.30FribuaNattkino
15.00LIVE SceneSing-along-kino
16.30LIVE SceneLIVE Mingle
00.00LIVE SceneSilent Disco
01.00LIVE SceneLIVE Quiz
13.00Pleasure IslandAktiviteter
20.00NikodemusÅpent telt
18.00HovedsceneHovedscene: Kløver og Skarre, Moriah Peters, Project 86, Samuel Ljungblahd, Newworldson
TidspunktSceneHva
11.00BigTopMorgenmøte
13.00SjøbuaSeminarrekke: Mission
00.30SjøbuaMarthe Wang
01.30SjøbuaMarthe Wang
00.30FjellkirkaStorsalen menighet
09.00KulturtorgetFrokostkafé m/ord for dagen
11.00KulturtorgetBarnemøte
14.00KulturtorgetSeminarrekke: Perspektiver
16.00KulturtorgetCupping - Kaffesmaking
13.00SubUrbanTeam SubUrban Show og Best trick - skatekonkurranse
00.30SubUrbanDansejam m/ DJ YouToob
10.00BedehusetBønn og lovsang
13.00BedehusetSeminarrekke: Lovsangsskolen
14.00BedehusetSeminarrekke: Grill en kristen
15.30BedehusetRusse Kick Off
01.00BedehusetEftermøte
12.15Skjærgårds MissionCompassion Challenge
13.00FribuaSeminarrekke: SKAM
14.00FribuaSeminarrekke: Følg meg
16.00FribuaFIFA- turnering
16.30LIVE SceneLIVE Mingle
01.00LIVE SceneLIVE Quiz
13.00Pleasure IslandAktiviteter
20.00NikodemusÅpent telt
18.00HovedsceneHovedscene: Team Skjærgårds, Jimmy Needham, TV Experience, Gungor, Planetshakers, Nattverd
TidspunktSceneHva
11.00FjellkirkaGudstjeneste

Skjærgårds

Stiftelsen Skjærgårdsgospel
har siden 1981 arrangert Skjærgårdsgospel / Skjærgårds Music&Mission Festival. Festivalen startet i Kragerø
men flyttet i 2000 til Risøya
hvor vi er i dag.

Kontakt oss

  • Stiftelsen Skjærgårdsgospel
  • Postboks 303
  • 3791 Kragerø
  • post@sginfo.no
  • Tlf: 35 98 24 48